Запуск Сайту ESCCAP UA

9 травня 2020 року організація ESCCAP UA запускає власний офіційний сайт українською мовою.

В наш час Інтернет – головне джерело інформації. Створення діючого сайту – це важливий крок для нашої громадської організації. Відтепер всі актуальні новини та рекомендації знаходяться у швидкому, вільному доступі для кожного.

https://www.esccap.org.ua/2020/04/10/%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d1%83%d1%81%d0%ba-%d1%81%d0%b0%d0%b9%d1%82%d1%83/

Розділи сайту

На Головній сторінці ви можете знайти інформацію про мету та цілі нашої організації, її діяльність, фахівців, а також отримати швидкий доступ до найновіших дописів з блогу. 

Розділ Новини містить свіжі дописи про діяльність нашої організації, її досягнення та плани. Також саме тут будуть з’являтися короткі статті про найновіші рекомендації, які ознайомлять вас з їх вмістом і ціллю. 

Розділ Контакти дозволить вам швидко зв’язатись з нами за допомогою форми зворотного зв’язку. Тут ви можете знайти контактні дані Голови громадської організації ESCCAP UA – Віталія Олександровича Харченка та секретаря організації – Катерини Андріївни Слівінської. В найближчому часі ви також зможете знайти нас у головних соціальних мережах – Facebook, Telegram таTwitter.

Рекомендації – головний розділ сайту. Саме тут ви можете знайти україномовні рекомендації щодо боротьби з паразитозами тварин-компаньойнів, які можна завантажити в максимальній якості відразу зі сторінки.

Наступним нашим кроком у віртуальному світі буде створення сторінки ESCCAP UA у соціальних мережах, що дозволить вам ще швидше і легше отримувати доступ до найсвіжіших рекомендацій та дописів.

Якщо у вас є ідеї щодо розвитку сторінки, залишайте коментарі під дописом, або пишіть нам у розділі Контакти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *